Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre 2016/17

27. zápas - 08.03.2017    ŽLTÍ : MODRÍ     3 : 7

V zápase sa "vytiahli" obaja brankári, ktorí v prvej polovici zápasu "čarovali". Za stavu 2:1 pre modrých zabudli žltí na FAIR PLAY ( po vedomom porušení pravidiel sa puk odovzdá súperovi, či to už neplatí ? ) a následne vyrovnali na 2:2. Modrí potom zvýšili efektivitu zakončovania a to aj zásluhou 2 vlastných gólov žltého Komunistu. Záverom : žltí porušili vedome pravidlá, modrí sa ohradili a žltí z toho znervózneli. Divné, či ? Možno treba urobiť poriadok ( či osvetu ) vo vlastných radoch ...

28. zápas - 15.03.2017    ŽLTÍ : MODRÍ     8 : 9

Dnes to bol zápas s "deravými" brankármi, kde gólovú naháňačku dlho vyhrávali žltí. Maximálne však viedli o 2 góly. Keď už sa zdalo, že žltí zaknihujú výhru (viedli 8:7), tak prišiel cca 11 sekúnd pred koncom zápasu vyrovnávajúci gól na 8:8. A aby toho nebolo dosť, tak po hrubej chybe žltých pridali modrí aj víťazný. Ten padol z nájazdu 2 na 0 po peknom "bekende"  :-) Jágra cca 1,9 sekundy pred záverečnou sirénou (v našom prípade pred otvorením "rolbových dverí" :-)). Žltí si asi nezaslúžili prehrať, ale po vlastných kiksoch sami odmietli výhru. Alebóóó ? Alebo si niektorí žltí natipovali !!!  :-)

29. zápas - 21.03.2017    ŽLTÍ : MODRÍ     10 : 10

Bezstarostný " rybníkový" zápas bez bránenia by sa skôr hodil ako rozlúčkový zápas, ale oba teami ho predviedli už o týždeň skôr. Útočníci lietali po ľade - s úsmevmi od ucha k uchu - ako namydlené blesky ( samozrejme, že len smerom dopredu ) a poctivo zbierali body. Najlepším "zberačom" :-) bol asi žltý Jožo M. s bilanciou 3+4. A tak sa zrodil sezónny rekord v celkovom počte strelených gólov (20).  Ako bude vyzerať posledný zápas sezóny, tak to netuším ... :-)

Pozn. : evidencia výsledkov od 28.7.2010 hovorí, že najviac gólov padlo 3.1.2015 - 22 ( 16:6 pre žltých ), na druhom mieste je tento zápas 

30. zápas - 29.03.2017    ŽLTÍ : MODRÍ     3 : 7

Žltí na začiatku zápasu v jednom striedaní otočili stav z 0:1 na 2:1 a vyzeralo to, že sa dostali "na koňa". Ale, našťastie pre modrých, sa tak nestalo. Modrí využívali slabšie bránenie žltých ako aj slabšiu rozohrávku - aj skúsených - obrancov a postupne zvyšovali svoj náskok. Konečný stav však nezodpovedá predvádzanej hre. Modrým zachytal výborne brankár. Aj keď za dobrou obranou sa dobre chytá ... :-)))  Žltí už asi uvítajú koniec sezóny, lebo viacerí sú evidentne z formy. Napr. ....... Majo - sa bojíš, že ťa budem menovať, či ?

-------

31. ( rozlúčkový ) zápas - 04.04.2017    ŽLTÍ : MODRÍ   7 : 5

Žltí dostali darček od modrých na záver. Výhru si užívali :-),  veď vyhrali po dlhých  2 mesiacoch. Možno by to bolo dramatickejšie, keby modrý brankár Jakub B. nepúšťal každé nahodenie ( to neboli strely !) na bránku od žltého Tibora F. do bránky.  Či nemali obaja natipované ... :-)))  

Záverom :

1. Sezóna prebehla vcelku v poriadku - objavili sa len malé boľačky ( inak po zápase "dostal" žltý brankár Maťo K. na bradu 2 štichy ).

2. Budúca bude asi vyrovnanejšia, lebo do sveta odchádza špilmacher modrých Rado B. Bude ťažké ho nahradiť, ci ? Cíti sa na to niekto ?  :-)

3. Zajtrajším dňom odovzdám vedúcemu preplatky za sezónu, rozlišovačky, "svetelný" ukazovateľ skóre a puky. Organizáciu budúcej sezóny, ako aj leta 2017, bude už robiť niekto druhý ( kontakty a know-how mu rád odovzdám ). Info u vedúceho.

.

.

.

.

.

.